تعرفه و قیمت ساخت تیزر | موشن گرافیک | انیمیشن

انواع قیمت تیزر

قیمت هر موشن گرافیک یا تیزر میتواند متفاوت باشد ، فاکتورهایی مانند سبک کار ، خاص بودن ، کیفیت و حرفه ای بودن یک محتوای ویدویی میتواند قیمت متفاوتی داشته باشد ، معمولا در آژانس های تبلیغاتی که به صورت سنتی اقدام به ساخت ویدیو میکنند ، حداقل مبلغ ساخت یک ویدیو بین 300 الی 500 است و سقف آن میتوانید تا دهها الی 100 میلیون باشد.

به دلیل بالا بودن قیمت ساخت موشن گرافیک معمولا افراد زیادی به سمت ساخت این ویدیوهای جذاب نمیروند و نیازد خود را در حد ساختن یک عکس یا ساخت با برنامه های ساده ای مانند ویوا ویدیو یا اینشات برطرف میکنند.

خبر خوب این است که با پیشرفت تکنولوژی وبسایت ها و سرویس هایی ساخته شده اند که تنها با چند کلیک و رایگان میتوانند برای شما موشن گرافیک های بسیار حرفه ای و قوی بسازند که هم هزینه شما کاهش یابد و هم اینکه بتوانید همیشه و همواره محتوای با کیفیت داشته باشد.

در زیر یک نمونه موشن گرافیک که با این سرویس ساخته شده است برای شما نمایش داده خواهد شد.


چگونه شروع کنیم؟

فلت رندر یک وبسایت است که به آسان میتوانید در آن انواع موشن گرافیک را بع تعرفه و هزینه مقرون بصرفه ویدیو بسازید ، البته ساخت ویدیو در این وبسایت رایگان است ولی ویدیوهای رایگان دارای کیفیت پایینی هستند و واترمارک فلت رندر بر روی آنها ثبت میشود .

با پرداخت 18 هزار تومان برای هر ویدیو میتوانید این ویدیو را بدون واترمارک و با کیفیت بالاتر خریداری کنید و اگر همچنان این قیمت برای شما بالاست؟ پلن های اشتراکی مناسبی در این وبسایت هست که هزینه ساخت ویدیو رو در این وبسایت را بسیار بصرفه تر میکند.

 

از طریق کلید بالا میتوانید وارد وبسایت فلت رندر شوید ، در این وبسایت انواع قالب نیمه آماده و انیمیشنی متفاوت با موضوعات وسبک های متفاوت قرار داده شده است ، میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید ، متن ها و محتوای آنها یا حتی رنگ آنها را ویرایش کنید و در نهایت ویدیو خود را بسازید ، جالب این است که پروسه ساخت ویدیو رایگان است و در کمتر از 2 دقیقه ویدیو ساخته خواهد شد.

تعرفه ساخت ویدیو در فلت رندر ؟

ویدیو ها براساس طول و کیفیت خود قیمت متفاوتی دارند، قیمت ویدیو ها بر اساس کیفیت به شرح زیر است :
کیفیت رایگان (216P) : رایگان

کیفیت 540P : 18 هزار تومان

کیفیت 1080P : 39 هزار تومان

اگر ویدیو شما 60 فریم بر ثانیه باشد هزینه شما 2 برابر این مقدار خواهد شد البته علاوه بر این ها میتوانید 

پلن اشتراکی خرید کنید تا ویدیوها را با هزینه بسیار کمتر بسازید.

 

کلمات کلیدی :
تعرفه قیمت موشن گرافیک

با ما در ارتباط باشید

باعث افتخار و خرسندی ماست که کاربران فلت رندر ما را در جریان پیشنهادات ، انتقادات و درخواست های خود بگذارند.

  • (021) 91035606
  • خیابان فلسطین جنوبی - کوچه خواجه نصیر - پلاک 19 - پژوهشکده ایرانداک
  • support@flatrender.ir