قوانین و شرایط استفاده

با داشتن قوانین حرفه ای و روشن میتوانیم سیستمی به مراتب کارآمدتر و ارتباطی صادقانه تر داشته باشیم.
Lee Brand

ثبت نام و نام کاربری

نام کاربری و شماره ای که در فلت رندر استفاده میکنید باید متعلق به شما و حقیقی باشد.

پرداخت با کارت مسروقه

هر گونه پرداخت یا کارت مسروقه یا نبود رضایت صاحب کارت جرم بوده و کالای خریداری شده معلق خواهد شد ، بدیهیست فلت رندر در انتقال اطلاعات فرد خاطی به پلیس فضای مجازی عمل خواهد کرد.

سو استفاده و ضربه رساندن

هرگونه درگیر کردن سرویس های فلت رندر به منظور آسیب رساندن و مقصودهای خرابکارانه جرم و قابل پیگیری از سمت فلت رندر خواهد بود. به منظور جلوگیری از سو استفاده توسط حساب کاربری شما، سعی کنید از رمزهای عبور پیچیده استفاده و رمز عبور خود را در اختیار کسی قرار ندهید

Lee Brand

ویرایش مجدد ویدیو خریداری شده

پیش از خرید هر ویدیو مطمئن شوید ویدیو کامل و بهینه شده باشد و غلط املایی یا ایرادی در فرآیند ساخت ویدیو نباشد ، پس از پرداخت و ساخت ویدیو هزینه جهت ساخت مجدد یا ویرایش ویدیو برگشت داده نخواهد شد.

پرداخت و خرید ویدیو

هزینه پرداخت شما برای هر ویدیو فقط برای خروجی گرفتن از آن قالب با محتوای مشخص شده توسط شماست و شما صاحب دائمی آن قالب نخواهید بود ، برای ساخت هر کدام از سایز های آن ویدیو باید مجدد پرداخت کنید.

نحوه محاسبه قیمت ویدیو

قیمت هر ثانیه از ویدیوهای فلت رندر معمولا در اوایل هر سال مشخص میشود و بر اساس تعداد سکانس و طول ویدیو نهایی شما قیمت ویدیو محاسبه خواهد شد.
توجه داشته باشید قیمت پایه هر ثانیه یک ویدیو براساس کیفیت 540 خواهد بود و قیمت کیفیت 1080 2 برابر و قیمت کیفیت 4K 4 برابر خواهد بود.

Lee Brand

شارژ پلن های اشتراکی

هر پلن اشتراکی مانند بسته ای است که دارای شارژ ساخت ویدیو است ؛ در هر پلن مشخصی شده که پس از خرید چه مقدار ویدیو میتوانید با آن پلن بخرید.
توجه داشته باشید تعداد ثانیه ای که در هر پلن برای خرید قرار داده شده است ، جهت خرید ویدیو با کیفیت 540 است ، در صورتی کیفیت بالاتری برای ویدیوهای خود بخواهید به همان نسبت شارژ بیشتری از پان شما کاسته خواهد شد.

انقضا پلن اشتراکی

پلن های اشتراکی علاوه بر مقدار شارژ ، تاریخ معتبر جهت استفاده دارند ، در صورتی که در تاریخ تعریف شده از پلن خود استفاده نکنید ، پلن منقضی خواهد شد.
پس از منقضی شدن پلن ، تیم فلت رندر هیچ کمکی نسبت به بازگشت پلن نمیتواند کند ، البته با خرید بسته افزایش اعتبار پلن ، میتوانید 30 روز اعتبار به پلن منقضی شده خود مجددا اضافه کنید.

ادغام پلن اشتراکی

در صورتی که پلن اشتراک فعالی داشته باشید و باز اقدام به خرید پلن جدیدی بکنید ، شارژ هر دو اشتراک ادغام میشود ولی تاریخ انقضا به تاریخ انقضای پلن جدید تغییر خواهد یافت.

Lee Brand

محاسبه قیمت ویدیو با نرخ 60 فریم بر ثانیه

قیمت این ویدیو دو برابر ویدیوهای 30 فریم بر ثانیه خواهد بود.
مقدار پیشفرض فریم ویدیوهای فلت رندر در ثانیه 30 است.

نگهداری از ویدیو ها

ویدیوهای رایگان ساخته شده در فلت رندر حداکثر تا 3 ماه نگهداری خواهد شد.
اگر به مدت 18 ماه از ویدیوهای خریداری شده خود استفاده نکنید ممکن است فلت رندر آنها را حذف کند.

امتیاز وفاداری

طبق قوانین امتیاز در پنل کاربری در صورت غیر فعال بود کاربر ممکن است به مرور امتیازات وفاداری وی کاسته شود.

با ما در ارتباط باشید

باعث افتخار و خرسندی ماست که کاربران فلت رندر ما را در جریان پیشنهادات ، انتقادات و درخواست های خود بگذارند.

  • (021) 91035606
  • خیابان فلسطین جنوبی - کوچه خواجه نصیر - پلاک 19 - پژوهشکده ایرانداک
  • support@flatrender.ir