اینترو چیست؟

به سبکی از ویدیو گفته میشود که ریتمی سریع و جذاب دارد و اغلب برای برندسازی و ماندگار شدن در ذهن مخاطب کاربرد دارد.

دغدغه اصلی کاربران در بازار و شکبه های اجتماعی امروزه تولید محتوای حرفه ای تصویری و ویدیویی با دستگاه هایی مثل موبایل است.

اغلب نرم افزارهای فعلی موجود در مارکت پشتیبانی خوبی از زبان و محتوای فارسی و ایرانی ندارند ، در این پست میخوایم با یک اینتروساز رایگان آشنا بشیم که میتواند سطح تولید محتوا شما را چندین برابر ارتقا داده و در هزینه زمان شما صرفه جویی کند.

در زیر با یک نمونه اینترو ساخته شده در این وبسایت آشنا میشویم  :

ساخت آنلاین اینترو

نام های متفاوتی در بازار برای اینتر استفاده میشود ، مانند آرم استیشن ، لوگوموشن و … اما در کل دسته بندی های متفاوتی برای هر کدام از این نام ها وجود دارد ، در کل برای ساخت یک تیزر و اینترو جذاب وارد وبسایت فلت رندر شوید ، در این وبسایت علاوه بر اینترو میتوانید انواع پوستر ، طرح گرافیکی و بنر های جذاب را در قالب یک عکس بسازید و همان لحظه به صورت اتوماتیک خروجی بگیرید.

اینترو ها و تیزر ها میتوانند برای مناسبتی های متفاوتی مانند :

شب یلدا

نوروز و اعیاد باستانی

اعیاد مذهبی مانند عید قربان و غدیر

ماه محرم

ماه رمضان

روز عشق و ولنتاین

و… استفاده گردد.

لزوم بروز بودن و در ارتباط بودن با مخاطب و کاربر در روز های مهم و مناسبت های ملی بر هیچکس پوشیده نیست ، از بهترین روش های بالا بردن نرخ تعامل و دیده شدن استفاده از اینتروهای جذاب و حرفه  است.

فلت رندر یک ویدیوساز آنلاین و حرفه ای است که توسط آن میتوانید انواع موشن گرافیک، ویدیو  ، تیزر و اینترو رو با هر دستگاهی مانند موبایل یا حتی یک رایانه ضعیف و قدیمی بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.