قوانین و شرایط استفاده

نام کاربری و شماره ای که در فلت رندر استفاده میکنید باید متعلق به شما و حقیقی باشد.

 

هر گونه پرداخت یا کارت مسروقه یا نبود رضایت صاحب کارت جرم بوده و کالای خریداری شده معلق خواهد شد ، بدیهیست فلت رندر در انتقال اطلاعات فرد خاطی به پلیس فضای مجازی عمل خواهد کرد.

 

هرگونه درگیر کردن سرویس های فلت رندر به منظور آسیب رساندن و مقصودهای خرابکارانه جرم و قابل پیگیری از سمت فلت رندر خواهد بود. به منظور جلوگیری از سو استفاده توسط حساب کاربری شما، سعی کنید از رمزهای عبور پیچیده استفاده و رمز عبور خود را در اختیار کسی قرار ندهید

پیش از خرید هر ویدیو مطمئن شوید ویدیو کامل و بهینه شده باشد و غلط املایی یا ایرادی در فرآیند ساخت ویدیو نباشد ، پس از پرداخت و ساخت ویدیو هزینه جهت ساخت مجدد یا ویرایش ویدیو برگشت داده نخواهد شد.

هزینه پرداخت شما برای هر ویدیو فقط برای خروجی گرفتن از آن قالب با محتوای مشخص شده توسط شماست و شما صاحب دائمی آن قالب نخواهید بود ، برای ساخت هر کدام از سایز های آن ویدیو باید مجدد پرداخت کنید.

قیمت هر ثانیه از ویدیوهای فلت رندر معمولا در اوایل هر سال مشخص میشود و بر اساس تعداد سکانس و طول ویدیو نهایی شما قیمت ویدیو محاسبه خواهد شد.
توجه داشته باشید قیمت پایه هر ثانیه یک ویدیو براساس کیفیت 540 خواهد بود و قیمت کیفیت 1080 2 برابر و قیمت کیفیت 4K 4 برابر خواهد بود.

هر پلن اشتراکی مانند بسته ای است که دارای شارژ ساخت ویدیو است ؛ در هر پلن مشخصی شده که پس از خرید چه مقدار ویدیو میتوانید با آن پلن بخرید.
توجه داشته باشید تعداد ثانیه ای که در هر پلن برای خرید قرار داده شده است ، جهت خرید ویدیو با کیفیت 540 است ، در صورتی کیفیت بالاتری برای ویدیوهای خود بخواهید به همان نسبت شارژ بیشتری از پان شما کاسته خواهد شد.

پلن های اشتراکی علاوه بر مقدار شارژ ، تاریخ معتبر جهت استفاده دارند ، در صورتی که در تاریخ تعریف شده از پلن خود استفاده نکنید ، پلن منقضی خواهد شد.
پس از منقضی شدن پلن ، تیم فلت رندر هیچ کمکی نسبت به بازگشت پلن نمیتواند کند ، البته با خرید بسته افزایش اعتبار پلن ، میتوانید 30 روز اعتبار به پلن منقضی شده خود مجددا اضافه کنید.

در صورتی که پلن اشتراک فعالی داشته باشید و باز اقدام به خرید پلن جدیدی بکنید ، شارژ هر دو اشتراک ادغام میشود ولی تاریخ انقضا به تاریخ انقضای پلن جدید تغییر خواهد یافت.

قیمت این ویدیو دو برابر ویدیوهای 30 فریم بر ثانیه خواهد بود. مقدار پیشفرض فریم ویدیوهای فلت رندر در ثانیه 30 است.

ویدیوهای رایگان ساخته شده در فلت رندر حداکثر تا 3 ماه نگهداری خواهد شد.
اگر به مدت 18 ماه از ویدیوهای خریداری شده خود استفاده نکنید ممکن است فلت رندر آنها را حذف کند.

طبق قوانین امتیاز در پنل کاربری در صورت غیر فعال بود کاربر ممکن است به مرور امتیازات وفاداری وی کاسته شود.