ساخت لوگو موشن

لوگوموشن به سبکی از ویدیو گفته میشود که معمولا ، کوتاه و در حد چند ثانیه است. در این سبک از ویدیو لوگو ، برند و معمولا شناسه یک سایت یا بیزینس معرفی میشود. برای ساخت این  سبک از ویدیو میتوانید وارد وبسایت فلت رندر بشید و آسان و رایگان شروع کنید.
برای شروع ساخت لوگوموشن کلیک کنید

قیمت یک لوگوموشن ؟

معمولا نرخ و تعرفه لوگوموشن بالاست و آژانس های تبلیغاتی یا فیریلنس های گرافیک با دریافت مبلغی  مابین 200 هزار تومان تا چند میلیون تومان دریافت میکنند. در فلت رندر میتواین رایگان  پروسه ساخت لوگوموشن و شروع کنید و  در صورتی که بخواهید این ویدیو را با کیفیت دریافت کنید ، هزینه چند هزار تومانی برای شما خواهد داشت.

نحوه ساخت لوگوموشن

در فلت رندر میتوانید خودتون شروع کنید به لوگوموشن ساختن ، این وبسایت بهترین بستر برای ساخت انواع موشن گرافیک و طرح های گرافیکی خیره کننده است. کافیست یک لوگو داشته باشید ، وارد وبسایت بشید و دسته بندی لوگوموشن را لمس کنید ، انواع لوگوموشن حرفه ای که نظیر ندارد برای شما نمایش داده میشود. براساس نیاز و سلیقه خود یکی را انتخاب کنید ، پیش از شروع ساخت یک لوگوموشن میتوانید دمو این پروژه رو ببینید ، موزیکش و گوش کنید و اگر تمایل داشتید آن را بسازید دکمه ساخت را لمس کنید. پس از لمس دکمه ساخت میتوانید سایز ویدیو نهایی خود را انتخاب کنید ، لوگومشون شما با همان سایز و ابعادی که انتخاب میکنید ساخته خواهد شد. پس از قرار دادن ورودی هاتون در پروژه دکمه ساخت بالا را بزنید و در صفحه بعد گزینه ساخت رایگان را بزنید تا لوگوموشن شما در کمتر از 1 دقیقه ساخته شود.

چرا لوگوموشن بسازیم ؟

لوگومشون یادآور برند و نام شما در ذهن مخاطب است ، لزوم داشتن یک لوگوموشن خاص برای هر کسب و کار غیرقابل انکار است  لوگوموشن همانند امضا ، یادآور کننده ی شما درمشتریان است و به ماندگار شدن شما کمک شایانی میکند.
برای شروع ساخت لوگوموشن کلیک کنید

با ما در ارتباط باشید

باعث افتخار و خرسندی ماست که کاربران فلت رندر ما را در جریان پیشنهادات ، انتقادات و درخواست های خود بگذارند.

  • (021) 91035606
  • خیابان فلسطین جنوبی - کوچه خواجه نصیر - پلاک 19 - پژوهشکده ایرانداک
  • support@flatrender.ir