ساخت آنلاین کلیپ

فلت رندر یک سایت و ابزار رایگان برای ساخت کلیپ آنلاین است. ساختن یک کلیپ نیاز به سخت‌افزارهای قوی و نرم‌افزارهای پیچیده دارد. اما ویدیوساز فلت رندر بستری برای شما فراهم کرده تا بتوانید بدون صرف هزینه‌های سنگین برای خرید یک سیستم قوی و یا هدر دادن زمان خود برای یادگیری نرم‌افزارهای ساخت آن، بتوانید به‌صورت آنلاین و به‌راحتی کلیپ موردنظر خود را بسازید.

رواند ساخت کلیپ تبلیغاتی یا شخصی در فلت رندر

انتخاب قالب
انتخاب قالب

از آرشیو بزرگ فلت رندر براساس نیازت یک قالب برای ساخت کلیپ و انتخاب کن.

ویرایش
ویرایش

متن ها و تصاویر خودت قرار بده ! خیلی ساده میتونی قالب و از هر لحاظ برای خودت شخصی سازی کنی.

ساخت
ساخت

تمام شد ! میتونی ساخت رایگان رو انتخاب کنی و همون لحظه خروجی نهایی رو با هر دستگاهی دانلود کنی.

پی نوشت
پی نوشت

در فلت رندر میتونی رنگ ها ، موزیک ها و سکانس ها رو تغییر بدی و کلیپ دلخواه خودتون تنها با چند کلیک بسازی.

با موبایلت بدون هیچ دردسری زیباترین کلیپ ها رو بساز

در سایت فلت رندر شما می‌توانید علاوه بر ویدیوهای شخصی، انواع کلیپ‌های مناسبتی ازجمله کلیپ عاشقانه، کلیپ ولنتاین، کلیپ تولد، کلیپ شب یلدا و موارد دیگری را صرفاً با چند کلیک و به آسانی بسازید.

شروع ساخت کلیپ
با موبایلت بدون هیچ دردسری زیباترین کلیپ ها رو بساز
در سایت فلت رندر شما می‌توانید علاوه بر ویدیوهای شخصی، انواع کلیپ‌های مناسبتی ازجمله کلیپ عاشقانه، کلیپ ولنتاین، کلیپ تولد، کلیپ شب یلدا و موارد دیگری را صرفاً با چند کلیک و به آسانی بسازید.
با موبایلت بدون هیچ دردسری زیباترین کلیپ ها رو بساز با موبایلت بدون هیچ دردسری زیباترین کلیپ ها رو بساز با موبایلت بدون هیچ دردسری زیباترین کلیپ ها رو بساز با موبایلت بدون هیچ دردسری زیباترین کلیپ ها رو بساز

روش ساختن کلیپ

برای هرکدام از مناسبت‌هایی که در بالا ذکر کردیم و مناسبت‌های دیگری که ذکری از آنها به‌میان نیامد، می‌توانید در سایت فلت رندر کلیپ و ویدیوی اختصاصی خود را تهیه کنید. فقط کافیست پس از ورود به سایت فلت رندر بر روی دکمه‌ی «شروع رایگان» کلیک کنید تا وارد صفحه‌ی بعدی شوید.

در صفحه بعدی تعداد بسیار زیادی از قالب‌های آماده در زمینه‌های مختلف را مشاهده خواهید کرد. می‌توانید از منوی بالای صفحه، یکی از دسته‌بندی‌ها که مطابق با هدف شما است را انتخاب کنید. این دسته‌بندی‌ها شامل لوگوموشن، افتتاحیه، اینستاگرام، توصیفی، اسلایدشو، تایپوگرافی، پروموشن و مناسبتی است. پس از انتخاب دسته‌بندی موردنظر، می‌توانید قالب موردنظر خود را ابتدا با مرور اسامی قالب‌ها و سپس با کلیک بر روی «مشاهده دمو» و مشاهده‌ی پیش‌نمایشی از قالب موردنظر انتخاب کنید.

پس‌ازاینکه، قالب مناسب برای ساخت کلیپ موردنظر خود را پیدا کردید، برروی دکمه‌ی «شروع» کلیک کنید تا به صفحه‌ی بعدی وارد شوید. در صفحه‌ی بعدی می‌توانید سایز و اندازه‌ی ویدیوی خود (افقی، مربع و…) را انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه‌ی «ساخت» و در صفحه‌ی بعدی که انتخاب سبک پروژه است، یکی از استایل‌های ارائه شده را انتخاب کنید تا بلافاصله وارد صفحه‌ی ویرایش قالب انتخابی خود شوید.

در این صفحه، تمامی سکانس‌های تشکیل دهنده‌ی کلیپ به‌صورت جداگانه در اختیار شما قرار دارد. فقط کافیست تصاویر، ویدیوها، متن و موسیقی انتخابی خود را در قسمت‌های مربوطه وارد کنید تا ویدیوساز فلت رندر بقیه‌ی کار را به‌صورت خودکار برای شما به‌انجام برساند. در پایان برروی دکمه‌ی قرمزرنگ «ساخت ویدیو» کلیک کنید تا کلیپ نهایی خود را تحویل بگیرید.

جمع بندی

در این مقاله ویدیوساز فلت رندر را به شما معرفی کردیم تا بتوانید از آن برای تهیه کلیپ موردنظر خود استفاده کنید. یک ویدیوساز آنلاین که علاوه بر ساخت ویدیوهای شخصی، می‌توانید برای ساخت کلیپ عاشقانه، کلیپ ولنتاین، کلیپ تولد، کلیپ شب یلدا و موارد دیگر از آن استفاده کنید. و در پایان نیز روش ساختن یک کلیپ در سایت فلت رندر را آموزش دادیم. امیدواریم که با مطالعه‌ی این مطلب بتوانید کلیپ موردنظر خود را ساخته و به رؤیاهای خود تجسم بخشید. همین حالا می‌توانید به‌صورت رایگان ساخت کلیپ را شروع کنید.

آماده لذت بردن از ساسلند هستید؟

شروع دمو