ساخت آنلاین موشن گرافیک

شروع رایگان
Flat
ساخت-موشن-گرافیک

موشن گرافیک چی هست

موشن گرافیک سبکی از ویدیو است که حالتی پویا ، جذاب و تاثیرگذار دارد. این سبک از ویدیو متشکل از رنگ ها و المان های مختلفی هست که زیبایی این محتوا را چندین برابر میکند

امروزه ساخت ویدیو ، ساخت لوگوموشن و انواع موشن گرافیک نیاز و ضرورت هر کسب و کار است . با فلت رندر میتوانید خیلی سریع و آسان انواع موشن گرافیک را بسازید.

ساخت موشن گرافیک
FlatRender

چگونه موشن گرافیک بسازیم ؟

1. سفارش از آژانس های تبلیغاتی به صورت سنتی اغلب اشخاص یا شرکت ها وقتی میخوان موشن گرافیک داشته باشن به آژانس های تبلیغاتی مراجعه میکنند.

2.استفاده از موشن گرافیک سازهای آنلاین ساده ترین روش ساخت آنلاین موشن گرافیک استفاده از وبسایت فلت رندر هست

در فلت رندر امکانات و قالب های متعددی در اختیار ما گذاشته میشه که با چند کلیک و صرف زمانی کمتر از چند دقیقه بدون داشتن دانش فنی و هنری ، موشن گرافیک هایی خلاقانه و خیره کننده بسازیم و همان لحظه فایل خروجی را دریافت کنید.

این سرویس یک اینتروساز بسیار قوی و حرفه ای است که مشابه این ابزار در سرویس های مبایلی یافت نخواهد شد. به سادگی در موبایل خود یک اینترو تاثیرگذار بسازید.

شروع ساخت
ساخت موشن گرافیک

روند ساخت موشن گرافیک آنلاین در فلت رندر

انتخاب قالب

در قالب های نیمه آماده فلت رندر جستجو کنید ، دموی آنها را ببینید و بر اساس نیاز خود یکی از آنها را جهت ساخت انتخاب کنید.

ویرایش

محتوای متنی ، تصاویر ، موزیک و رنگ ویدیو را شخصی سازی کنید ؛ توجه داشته باشید در استدیو فلت رندر میتوانید هر قسمت از پروژه را با انتخاب تب ها مشاهده و تنظیم کنید.

رایگان بسازید

در سربرگ آخر که نمایش نام دارد میتوانید درخواست بدهید ویدیو ویرایش شده از سمت شما رایگان ساخته شود . توجه کنید ویدیو نسخه رایگان کم کیفیت است و دارای واترمارک فلت رندر است.

ساخت نسخه نهایی

پس از مشاهده نسخه رایگان میتوانید با خیال راحت مجدد به پروژه برگردید و موشن گرافیک آنلاین خود را اینبار با کیفیت و بدون واترمارک فلت رندر خریداری کنید.

همین حالا شروع کنید

ساخت آنلاین
موشن گرافیک
همین حالا شروع کنید

با ما در ارتباط باشید

باعث افتخار و خرسندی ماست که کاربران فلت رندر ما را در جریان پیشنهادات ، انتقادات و درخواست های خود بگذارند.

  • (021) 91035606
  • خیابان فلسطین جنوبی - کوچه خواجه نصیر - پلاک 19 - پژوهشکده ایرانداک
  • support@flatrender.ir